Komplet me 3 pinca
Vlerësuar me 0 nga 5

Komplet me 3 pinca

1,450 L

Marka:INGCO

Komplet me 3 pinca profi: pince 8 pince me maje te drejte 6 tronkeze 6


Kodi: HKPS08318

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Komplet me 3 pinca”