Set me 18 kacavida
Vlerësuar me 0 nga 5

Set me 18 kacavida

1,990 L

Set me 18 kacavida (10 kacavida precizionime 8 kacavida)


Kodi: HKSD1828

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 18 kacavida”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *