Suport për blerje !
Ofertë!

HKSD1428 – Set me kacavide precizoni

Çmimi origjinal qe: 1,590 L.Çmimi i tanishëm është: 1,450 L.

-9%

Set me kacavide precizoni

HKSD1428 - Set me kacavide precizoni 1,590 L Çmimi origjinal qe: 1,590 L.1,450 LÇmimi i tanishëm është: 1,450 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HKSD1428 – Set me kacavide precizoni”