Set me 10 kacavida 1pcs
Vlerësuar me 0 nga 5

Set me 10 kacavida 1pcs

1,900 L

Marka:INGCO

Set me 10 kacavida 1pcs SL3.0*3*75 , SL4.0*4*100, SL5.5*5*125, SL6.5*6*150


Kodi: HKSD1028

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 10 kacavida 1pcs”