Suport për blerje !

HLT76033 – Set gersheresh (1×220 mm gershere krasitje,1×557 mm gershere ligustrash,1×725 mm gershere hardhish)

2,990 L

Set gersheresh (1×220 mm gershere krasitje,1×557 mm gershere ligustrash,1×725 mm gershere hardhish)

HLT76033 - Set gersheresh (1x220 mm gershere krasitje,1x557 mm gershere ligustrash,1x725 mm gershere hardhish) 2,990 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HLT76033 – Set gersheresh (1×220 mm gershere krasitje,1×557 mm gershere ligustrash,1×725 mm gershere hardhish)”