Set gersheresh
Vlerësuar me 0 nga 5

Set gersheresh

3,500 L

Marka:INGCO

Set gersheresh (1×220 mm gershere krasitje,1×557 mm gershere ligustrash,1×725 mm gershere hardhish)


Kodi: HLT76033

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set gersheresh”