Punto SDS-Plus
Vlerësuar me 0 nga 5

Punto SDS-Plus

790 L

Punto SDS-Plus 18×450 mm


Kodi: DBH1211804

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto SDS-Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *