Suport për blerje !

DBH1212001 – Punto SDS-Plus me 4 koka 20×210 mm

790 L

Punto SDS-Plus me 4 koka 20×210 mm

DBH1212001 - Punto SDS-Plus me 4 koka 20x210 mm 790 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DBH1212001 – Punto SDS-Plus me 4 koka 20×210 mm”