Suport për blerje !

SPC3708 – Pompe Zhytese per ujra te paster 370 W, hedhja max 17m

8,500 L

Pompe Zhytese per ujra te paster 370 W, hedhja max 17m

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
SPC3708 - Pompe Zhytese per ujra te paster 370 W, hedhja max 17m 8,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPC3708 – Pompe Zhytese per ujra te paster 370 W, hedhja max 17m”