Pistolete ngjitje
Vlerësuar me 0 nga 5

Pistolete ngjitje

2,550 L

Pistolete ngjitje me bateri 20 V (vetem trup)


Kodi: CGGLI2001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete ngjitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *