Pistolete ngjitje

Pistolete ngjitje

850 L

Pistolete ngjitje 20W(100W) + 2 kallama ngjites


Kodi: GG148

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete ngjitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *