Suport për blerje !

CKLI1203 – Combo Kit 12V (Vidiator CDLI12208 +

10,900 L

Combo Kit 12V (Vidiator CDLI12208 + Vidator me goditje CIRLI1201 + Ndricues CWLI1223) me 2 bateri 12

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CKLI1203 - Combo Kit 12V (Vidiator CDLI12208 + 10,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CKLI1203 – Combo Kit 12V (Vidiator CDLI12208 + Vidator me goditje CIRLI1201 + Ndricues CWLI1223) me 2 bateri 12

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CKLI1203 – Combo Kit 12V (Vidiator CDLI12208 +”