Suport për blerje !

GCS5602411 – Motosharre me benzine 62 cc, 2.4 Kw, shpate 60 cm

19,900 L

Motosharre me benzine 62 cc, 2.4 Kw, shpate 60 cm

GCS5602411 - Motosharre me benzine 62 cc, 2.4 Kw, shpate 60 cm 19,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

  • Motosharre me benzine
  • Motori 62 cc,
  • Fuqia 2.4 Kw
  • Shpate 60 cm
  • Zinxhir Oregon

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GCS5602411 – Motosharre me benzine 62 cc, 2.4 Kw, shpate 60 cm”