Vendmbajtëse
Motosharre me benzine

Motosharre me benzine

22,500 L

Motosharre me benzine 62 cc, 2.4 Kw, shpate 60 cm


Kodi: GCS5602411

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motosharre me benzine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *