Suport për blerje !
Ofertë!

GCS5451811 – Motosharre me Benzine 46 cc, 1.8 kW, 45 cm

Çmimi origjinal qe: 17,800 L.Çmimi i tanishëm është: 12,900 L.

-28%

Motosharre me Benzine 46 cc, 1.8 kW, 45 cm

GCS5451811 - Motosharre me Benzine 46 cc, 1.8 kW, 45 cm 17,800 L Çmimi origjinal qe: 17,800 L.12,900 LÇmimi i tanishëm është: 12,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GCS5451811 – Motosharre me Benzine 46 cc, 1.8 kW, 45 cm”