Meter I verdhe me gomine
Vlerësuar me 0 nga 5

Meter I verdhe me gomine

890 L

Marka:INGCO

Meter i verdhe me gomine me 3 percina me 2 ane 8 m x 25 mm


Kodi: HSMT8808.1

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Meter I verdhe me gomine”