Suport për blerje !
Ofertë!

HSMT08051E – Meter me gomine me 3 percina 5×25 mm

Çmimi origjinal qe: 490 L.Çmimi i tanishëm është: 390 L.

-20%

Meter me gomine me 3 percina 5×25 mm

HSMT08051E - Meter me gomine me 3 percina 5x25 mm 490 L Çmimi origjinal qe: 490 L.390 LÇmimi i tanishëm është: 390 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSMT08051E – Meter me gomine me 3 percina 5×25 mm”