Suport për blerje !
Ofertë!

HSMT8805 – Meter profi me gomine 5×25 mm

Çmimi origjinal qe: 860 L.Çmimi i tanishëm është: 630 L.

-27%

Meter profi me gomine 5×25 mm

HSMT8805 - Meter profi me gomine 5x25 mm 860 L Çmimi origjinal qe: 860 L.630 LÇmimi i tanishëm është: 630 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSMT8805 – Meter profi me gomine 5×25 mm”