45.139.50 Matrapik SDS Plus me bateri Einhell
39,900 L 27,900 L Shtoje në shportë
Ofertë!

45.139.50 Matrapik SDS Plus me bateri Einhell

27,900 L

-30%
Marka:EINHELL

Matrapik SDS Plus me bateri 18V
Fuqia goditese: 3.2J
Momenti i rrotullimit: 29 Nm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

45.139.50
Matrapik SDS Plus me bateri 18V
HEROCCO 36/28
Fuqia goditese: 3.2J
Momenti i rrotullimit: 29 Nm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “45.139.50 Matrapik SDS Plus me bateri Einhell”