Suport për blerje !
Ofertë!

KXCS454055 – Set valixhe C Block me doreze Alumini 2 ne 1 450x380x545mm

Çmimi origjinal qe: 19,310 L.Çmimi i tanishëm është: 13,500 L.

-30%

Set valixhe C Block me doreze Alumini 2 ne 1 450x380x545mm

KXCS454055 - Set valixhe C Block me doreze Alumini 2 ne 1 450x380x545mm 19,310 L Çmimi origjinal qe: 19,310 L.13,500 LÇmimi i tanishëm është: 13,500 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

KXCS454055 – Set valixhe C Block me doreze Alumini 2 ne 1 450x380x545mm