Suport për blerje !
Ofertë!

PBX2002 – Valixhe plastike me kapese metalike 20″

Çmimi origjinal qe: 2,690 L.Çmimi i tanishëm është: 2,150 L.

-20%

Valixhe plastike me kapese metalike 20″

PBX2002 - Valixhe plastike me kapese metalike 20" 2,690 L Çmimi origjinal qe: 2,690 L.2,150 LÇmimi i tanishëm është: 2,150 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PBX2002 – Valixhe plastike me kapese metalike 20″”