Korrese bari elektrike 1200 Watt, gjeresi prerje 32 cm, kosh 28 Lt

Korrese bari elektrike 1200 Watt, gjeresi prerje 32 cm, kosh 28 Lt

8,500 L

Marka:INGCO

Korrese bari elektrike 1200 Watt, gjeresi prerje 32 cm, kosh 28 Lt

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

LM321

INGCO – 0