Gjenerator 4 kohesh
Vlerësuar me 0 nga 5

Gjenerator 4 kohesh

58,900 L

Gjenerator 4 kohesh me benxine / 3.5 Kw / 5.5 HP / Sistem ftohje me ajer ndezje me buton


Kodi: GE35006ES

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gjenerator 4 kohesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *