Lavazh 2500
Vlerësuar me 0 nga 5

Lavazh 2500

29,500 L

Lavazh 2500 Wat – 160 Bar – 6.0 Lt/min


Kodi: HPWR25008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lavazh 2500”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *