Suport për blerje !

HPWR25008 – Lavazh 2500 Wat – 160 Bar – 6.0 Lt/min

28,500 L

Lavazh 2500 Wat – 160 Bar – 6.0 Lt/min

HPWR25008 - Lavazh 2500 Wat - 160 Bar - 6.0 Lt/min 28,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HPWR25008 – Lavazh 2500 Wat – 160 Bar – 6.0 Lt/min”