Suport për blerje !

LMLI20202 – Korrese bari me dy bateri 20V / 5.0 A, prerje 34cm

49,900 L

Korrese bari me dy bateri 20V / 5.0 A, prerje 34cm

LMLI20202 - Korrese bari me dy bateri 20V / 5.0 A, prerje 34cm 49,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pershkrimi i produktit
INGCO Kositës lëndinë  litium-jon 40V 20″

 

Prerës me bateri dhe karikues LMLI20202 100% ORIGJINAL / AUTENTIK

 

E DISPONUESHME NË:

►18″ INCH LMLI20182

►20″ INCH LMLI20202

 

SPECIFIKIMET:

►Modeli: LMLI20182

►Tensioni nominal: 40V

►Gjerësia e kositjes (diametri i tehut): 20″ inç

►Shpejtësia pa ngarkesë: 2800r/min

►Shpejtësia maksimale: 3300 r/min

► Lartësia e prerjes: 30-80 mm

►Kapaciteti i shportës së barit: 60L

►Lloji i makinës: Shtytje me dorë

►Me BATERI DHE MBARIKUES

 

TIPARET:

►Mund të trajtohen lehtësisht një makinë me tëharrje të fuqishme për shumë qëllime, skena të ndryshme si lëndinë kopshti, fushë futbolli, lëndinë komunitare, gjelbërim vilash etj.

►I lehtë dhe i lëvizshëm: trupi i lehtë mund të ngrihet lehtësisht

►Dizajn me shtytje me dorë me katër rrota, kositja nuk është e mundimshme dhe nuk do të lodhet pas një dite të tërë përdorimi

►Kositësja e lëndinës mund të paloset shpejt pa mjete për shkak të dizajnit të dorezës së palosshme. Mund të ruhet në mënyrë të rregullt pas palosjes, të kursejë hapësirë dhe të mbajë shtëpinë tuaj të punës të organizuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LMLI20202 – Korrese bari me dy bateri 20V / 5.0 A, prerje 34cm”