Suport për blerje !

GDW65001 – Motosaldatrice gjenerator me nafte 4.2kW/180A me

199,000 L

Motosaldatrice gjenerator me nafte 4.2kW/180A me ndezje elektrike

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
GDW65001 - Motosaldatrice gjenerator me nafte 4.2kW/180A me 199,000 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

GDW65001 – Motosaldatrice gjenerator me nafte 4.2kW/180A me ndezje elektrike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GDW65001 – Motosaldatrice gjenerator me nafte 4.2kW/180A me”