Suport për blerje !
Ofertë!

ING-MMA200691 – Saldatrice Inverter MMA 200A Lift Tig VRD

Çmimi origjinal qe: 20,120 L.Çmimi i tanishëm është: 14,900 L.

-26%
ING-MMA200691 - Saldatrice Inverter MMA 200A Lift Tig VRD 20,120 L Çmimi origjinal qe: 20,120 L.14,900 LÇmimi i tanishëm është: 14,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Saldatrice Inverter MMA 200A Lift Tig VRD

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ING-MMA200691 – Saldatrice Inverter MMA 200A Lift Tig VRD”