Suport për blerje !

ING-TIG1601 – Saldatrice inverter TIG MMA 160/140 A

39,900 L

Saldatrice inverter TIG MMA 160/140 A

ING-TIG1601 - Saldatrice inverter TIG MMA 160/140 A 39,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Saldatrice inverter TIG MMA 160/140 A

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ING-TIG1601 – Saldatrice inverter TIG MMA 160/140 A”