Suport për blerje !
Ofertë!

Gershere krasitje inoksi

Çmimi origjinal qe: 2,945 L.Çmimi i tanishëm është: 1,990 L.

-32%

Gershere krasitje inoksi

Gershere krasitje inoksi 2,945 L Çmimi origjinal qe: 2,945 L.1,990 LÇmimi i tanishëm është: 1,990 L.
Brand:GARDENA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gershere krasitje inoksi

8854-20

Materiali i dorezes:fibra qelqi
Diametri i prerjes: 20 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gershere krasitje inoksi”