Vidiator me goditje 1/4” me bateri 18V, 145Nm (vetem trup)

Vidiator me goditje 1/4” me bateri 18V, 145Nm (vetem trup)

13,900 L

Brand:HIKOKI

Vidiator me goditje 1/4” me bateri 18V, 145Nm (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vidiator me goditje 1/4” me bateri 18V, 145Nm (vetem trup)