FOV100 – Kompresor dopio piston V 100L/ 3HP /8Bar / 230V-50HZ-SGV9631-100L
44,500 L 39,900 L Shtoje në shportë
Ofertë!

FOV100 – Kompresor dopio piston V 100L/ 3HP /8Bar / 230V-50HZ-SGV9631-100L

39,900 L

-10%
Brand:FORCE

Kompresor dopio piston V 100L/ 3HP /8Bar / 230V-50HZ-SGV9631-100L

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

FOV100
Kompresor Dopio Piston
Depozita 100 Lt
Fuqia 3 HP
Presioni 8 bar