Kompresor trefazor
136,900 L Shtoje në shportë

Kompresor trefazor

136,900 L

Marka:INGCO

Kompresor trefazor me rrip 300 Lt, 4.1 Kw / 5.5 HP)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor trefazor”