Suport për blerje !

COPLI2001 – Poliatrice dore me bateri 20V/ 254mm

5,900 L

Poliatrice dore me bateri 20V/ 254mm -2500rpm (vetem trup)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
COPLI2001 - Poliatrice dore me bateri 20V/ 254mm 5,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

COPLI2001 – Poliatrice dore me bateri 20V/ 254mm -2500rpm (vetem trup)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “COPLI2001 – Poliatrice dore me bateri 20V/ 254mm”