Combo Kit

Combo Kit

21,500 L

Combo Kit (Trapan+ Matrapik SDS-PLUS ) me 2 bateri 20V/2.0 Ah


Kodi: CKLI2008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Combo Kit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *