Suport për blerje !
Ofertë!

COSLI230703 – Combo Kit (Ajerngrohese me bateri + Makineri MultiFunksionale me bateri)

Çmimi origjinal qe: 14,250 L.Çmimi i tanishëm është: 12,500 L.

-12%
COSLI230703 - Combo Kit (Ajerngrohese me bateri + Makineri MultiFunksionale me bateri) 14,250 L Çmimi origjinal qe: 14,250 L.12,500 LÇmimi i tanishëm është: 12,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Combo Kit (Ajerngrohese me bateri + Makineri MultiFunksionale me bateri)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “COSLI230703 – Combo Kit (Ajerngrohese me bateri + Makineri MultiFunksionale me bateri)”