Suport për blerje !
Ofertë!

SSH092S1P.41 –

Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes Nr.41

Çmimi origjinal qe: 2,300 L.Çmimi i tanishëm është: 1,690 L.

-27%

Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes Nr.41

SSH092S1P.41 - <p>Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes Nr.41</p> 2,300 L Çmimi origjinal qe: 2,300 L.1,690 LÇmimi i tanishëm është: 1,690 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SSH092S1P.41 –

Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes Nr.41