Suport për blerje !
Ofertë!

SSH092S1P.45 – Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes Nr.45

Çmimi origjinal qe: 2,010 L.Çmimi i tanishëm është: 1,690 L.

-16%

Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes Nr.45

SSH092S1P.45 - Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes Nr.45 2,010 L Çmimi origjinal qe: 2,010 L.1,690 LÇmimi i tanishëm është: 1,690 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SSH092S1P.45 – Cizme pune me mbrojtje celiku ne maje dhe taban si edhe sholle kunder rreshkitjes Nr.45”