Suport për blerje !
Ofertë!

SSH092L.39 – Cizme Llastiku te gjata Nr.39

Çmimi origjinal qe: 1,570 L.Çmimi i tanishëm është: 1,350 L.

-14%

Cizme Llastiku te gjata Nr.39

SSH092L.39 - Cizme Llastiku te gjata Nr.39 1,570 L Çmimi origjinal qe: 1,570 L.1,350 LÇmimi i tanishëm është: 1,350 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SSH092L.39 – Cizme Llastiku te gjata Nr.39”