Suport për blerje !

CEALI208011 – Turrjele toke me bateri 20V/4.0 Ah

19,900 L

Turrjele toke me bateri 20V/4.0 Ah me motor pa karboncina (perfshire turrjele 80 cm)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CEALI208011 - Turrjele toke me bateri 20V/4.0 Ah 19,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CEALI208011 – Turrjele toke me bateri 20V/4.0 Ah me motor pa karboncina (perfshire turrjele 80 cm)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CEALI208011 – Turrjele toke me bateri 20V/4.0 Ah”