Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3400 – Rubinet lavapjate Serena, me koke te levizshme, Ø40mm

Çmimi origjinal qe: 8,400 L.Çmimi i tanishëm është: 7,500 L.

-11%

Rubinet lavapjate Serena, me koke te levizshme, Ø40mm

BTW3400 - Rubinet lavapjate Serena, me koke te levizshme, Ø40mm 8,400 L Çmimi origjinal qe: 8,400 L.7,500 LÇmimi i tanishëm është: 7,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet lavapjate Serena, me koke te levizshme, Ø40mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3400 – Rubinet lavapjate Serena, me koke te levizshme, Ø40mm”