Suport për blerje !
Ofertë!

Rubinet lavamani Star 35 mm

Çmimi origjinal qe: 3,200 L.Çmimi i tanishëm është: 2,690 L.

-16%

Rubinet lavamani Star 35 mm

Rubinet lavamani Star 35 mm 3,200 L Çmimi origjinal qe: 3,200 L.2,690 LÇmimi i tanishëm është: 2,690 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet lavamani Star 35 mm