Suport për blerje !
Ofertë!

Rubinete lavapjate + dushi Ydra 40 mm

Çmimi origjinal qe: 6,210 L.Çmimi i tanishëm është: 4,500 L.

-28%

Rubinete lavapjate + dushi Ydra 40 mm

Rubinete lavapjate + dushi Ydra 40 mm 6,210 L Çmimi origjinal qe: 6,210 L.4,500 LÇmimi i tanishëm është: 4,500 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinete lavapjate + dushi Ydra 40 mm