Aspirator per lengje
Vlerësuar me 0 nga 5

Aspirator per lengje

7,900 L

Marka:INGCO

Aspirator per lengje dhe pluhura 800 W 15 Lt


Kodi: VC14122

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aspirator per lengje”