Suport për blerje !

VC24751 – Aspiratore Inoxi me dy motora 2400 W, 75 l

29,500 L

Aspiratore Inoxi me dy motora 2400 W, 75 l

VC24751 - Aspiratore Inoxi me dy motora 2400 W, 75 l 29,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “VC24751 – Aspiratore Inoxi me dy motora 2400 W, 75 l”