Suport për blerje !
Ofertë!

AGSC50501 – Zinxhir I gatshem 1/4” 0.043, 32DH

Çmimi origjinal qe: 840 L.Çmimi i tanishëm është: 800 L.

-5%

Zinxhir I gatshem 1/4” 0.043, 32DH

AGSC50501 - Zinxhir I gatshem 1/4'' 0.043, 32DH 840 L Çmimi origjinal qe: 840 L.800 LÇmimi i tanishëm është: 800 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir I gatshem 1/4” 0.043, 32DH

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AGSC50501 – Zinxhir I gatshem 1/4” 0.043, 32DH”