Suport për blerje !
Ofertë!

577615153 – Zinxhir I gatshem 0,325” 1.5mm 64dh / 38cm (Stihl)

Çmimi origjinal qe: 1,700 L.Çmimi i tanishëm është: 1,590 L.

-6%

Zinxhir I gatshem 0,325” 1.5mm 64dh / 38cm (Stihl)

577615153 - Zinxhir I gatshem 0,325'' 1.5mm 64dh / 38cm (Stihl) 1,700 L Çmimi origjinal qe: 1,700 L.1,590 LÇmimi i tanishëm është: 1,590 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir I gatshem 0,325” 1.5mm 64dh / 38cm (Stihl)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “577615153 – Zinxhir I gatshem 0,325” 1.5mm 64dh / 38cm (Stihl)”