Suport për blerje !
Ofertë!

91P062E – Zinxhir i gatshem 3/8 1.3 mm Picco 31 Dh

Çmimi origjinal qe: 2,000 L.Çmimi i tanishëm është: 1,890 L.

-6%

Zinxhir i gatshem 3/8 1.3 mm Picco 31 Dh

91P062E - Zinxhir i gatshem 3/8 1.3 mm Picco 31 Dh 2,000 L Çmimi origjinal qe: 2,000 L.1,890 LÇmimi i tanishëm është: 1,890 L.
Brand:OREGON

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir i gatshem 3/8 1.3 mm Picco 31 Dh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “91P062E – Zinxhir i gatshem 3/8 1.3 mm Picco 31 Dh”