Suport për blerje !
Ofertë!

577615121 – Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 50dh / 35cm (Stihl)

Çmimi origjinal qe: 1,600 L.Çmimi i tanishëm është: 1,390 L.

-13%

Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 50dh / 35cm (Stihl)

577615121 - Zinxhir I gatshem 3/8'' 1.3mm 50dh / 35cm (Stihl) 1,600 L Çmimi origjinal qe: 1,600 L.1,390 LÇmimi i tanishëm është: 1,390 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 50dh / 35cm (Stihl)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “577615121 – Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 50dh / 35cm (Stihl)”