Suport për blerje !
Ofertë!

577615126 – Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 55dh / 40cm (Stihl)

Çmimi origjinal qe: 1,700 L.Çmimi i tanishëm është: 1,550 L.

-9%

Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 55dh / 40cm (Stihl)

577615126 - Zinxhir I gatshem 3/8'' 1.3mm 55dh / 40cm (Stihl) 1,700 L Çmimi origjinal qe: 1,700 L.1,550 LÇmimi i tanishëm është: 1,550 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 55dh / 40cm (Stihl)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “577615126 – Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 55dh / 40cm (Stihl)”