Suport për blerje !
Ofertë!

577615120 – Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 49dh / 35cm

Çmimi origjinal qe: 1,500 L.Çmimi i tanishëm është: 1,350 L.

-10%

Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 49dh / 35cm

577615120 - Zinxhir I gatshem 3/8'' 1.3mm 49dh / 35cm 1,500 L Çmimi origjinal qe: 1,500 L.1,350 LÇmimi i tanishëm është: 1,350 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 49dh / 35cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “577615120 – Zinxhir I gatshem 3/8” 1.3mm 49dh / 35cm”