Suport për blerje !
Ofertë!

4672/3225 – Ti me reduksion 25 x 25 x 25 PN10 (5 COPE)

Çmimi origjinal qe: 730 L.Çmimi i tanishëm është: 650 L.

-11%

Ti me reduksion 25 x 25 x 25 PN10 (5 COPE)

4672/3225 - Ti me reduksion 25 x 25 x 25 PN10 (5 COPE) 730 L Çmimi origjinal qe: 730 L.650 LÇmimi i tanishëm është: 650 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ti me reduksion 25 x 25 x 25 PN10 (5 COPE)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4672/3225 – Ti me reduksion 25 x 25 x 25 PN10 (5 COPE)”