Suport për blerje !
Ofertë!

3653/0323 – TI F/Mashkull 32 x 1” x 32 PN16

Çmimi origjinal qe: 360 L.Çmimi i tanishëm është: 300 L.

-17%

TI F/Mashkull 32 x 1” x 32 PN16

3653/0323 - TI F/Mashkull 32 x 1” x 32 PN16 360 L Çmimi origjinal qe: 360 L.300 LÇmimi i tanishëm është: 300 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI F/Mashkull 32 x 1” x 32 PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3653/0323 – TI F/Mashkull 32 x 1” x 32 PN16”